Dětské cirkusové odpoledne – Rozmarné léto

17. 6. 2023 v 15:00

Dětské cirkusové odpoledne – Rozmarné léto

V rámci sobotního odpoledne se můžete těšit na řadu různých vystoupení pro děti. Vstupenky lze koupit v předprodeji ZDE.

15:00 Motýlí svět - Cirkus trochu jinak

15:00 Motýlí svět - Cirkus trochu jinak

Novocirkusové představení s prvky závěsné akrobacie, které je bránou do miniaturního světa, kde i jablko ožije a kde umění létat je krásnou skutečností. Křehkost, svoboda a nekonečný svět fantazie. Představení pro malé děti i velké děti, tedy dospělé. Mikrokosmos hmyzu je zrychlenou analogií světa dvojnožců, tedy nás, lidí. Každý zakuklenec, housenka a motýl sehrává svou důležitou roli v utváření celkové rovnováhy.

 

16:00 Z tajného deníku Smolíčka Pé

16:00 Z tajného deníku Smolíčka Pé

Pohádka s loutkami a živou hudbou pro malé diváky. Svět je jako gramofonová deska a otázkou je, do jaké dráhy se jehla zarazí. Když k Jeskyňkám, tak jste Smolíček… Však to znáte, poslouchat rodiče je někdy těžké, zvlášť, když je táta jelen. Ke všemu trochu staromódní, který neumí připravit pořádnou oslavu s tancem a dortem. Koho by bavilo být na své narozeniny sám? A Jeskyňky jsou tak dobré tanečnice, ach…

17:00 Balaton 1982

17:00 Balaton 1982

Interaktivní non-verbální pouliční divadlo na šlapadle s trochou nostalgie a satiry. Vítejte v roce 1982. Jezero Balatón je rájem rekreantů ze zemí Východního bloku a jeho mutné vody mají být náhradou moře i oceánu pro lidi ze socialistických zemí. Malý satirický exkurz do uniformní doby, hudby a módy let osmdesátých. Vodní kolo se plaví na vlnách humoru a situačních gagů. Doba je divná, ale žít se musí. Nekem a Balaton a riviéra!

Dřevěná dílna Báry Hubené a další aktivity

Dřevěná dílna Báry Hubené a další aktivity

Vyrobte si ze dřeva kytaru, fotoaparát nebo lodičku a staňte se kapitánem vlastní letní lodi. Tvořivá dílna výtvarnice Báry Hubené v rámci cirkusového odpoledne festivalu Rozmarné léto.